Dynamiczna wymiana oleju ATF

ZAPEWNIJ 100% PEWNOŚCI TWOJEJ SKRZYNI BIEGÓW.

DOKONAJ DYNAMICZNEJ WYMIANY OLEJU ATF ZA 2750 PLN.

W obiegowej opinii panuje błędne przekonanie, że skrzynie automatyczne nie wymagają obsługi serwisowej. Okazuje się jednak, że nawet nowoczesne przekładnie automatyczne potrzebują  regularnej wymiany płynu ATF.


DLACZEGO WYMIANA OLEJU JEST ISTOTNA?

Słyszeliście kiedyś o oleju niewymiennym, tzw. lifetime i zastanawiacie się, czy nadal musicie zmieniać olej w skrzyni biegów?

Okazuje się, że przez około 200 tys. kilometrów, czyli w perspektywie zakładanej żywotności podzespołów, nie jest to niezbędne. Jeśli jednak chcecie cieszyć się pełną sprawnością przekładni, rekomendujemy, aby wymiana oleju była istotnym procesem serwisowym.

Głównym powodem jest znajdujący się w skrzyniach biegów płyn, który pod wpływem ekstremalnie wysokich temperatur, ulega utlenieniu. Powoduje to zmniejszenie jego zdolności myjących i dyspergujących. Z biegiem czasu olej nie jest w stanie w pełni absorbować zanieczyszczeń, przez co nie spełnia już swoich założeń. doprowadza do znacznego przyśpieszenia zużycia elementów wewnątrz skrzyni biegów.


CZYM JEST DYNAMICZNA WYMIANA OLEJU?

W serwisie BMW Inchcape rekomendujemy wymianę płynu ATF co 60 tys. kilometrów. W trosce o samochody naszych Klientów, odchodzimy od tradycyjnej metody grawitacyjnej. Dlaczego? Ten proces pozwala wymienić zaledwie połowę płynów! Reszta oleju zalega w przewodach oraz konwerterze. Co za tym idzie, proces wymiany jest nieefektywny– stary olej miesza się z nowym. 

By temu zapobiec, zalecamy tzw. dynamiczną wymianę oleju w autoryzowanym serwisie BMW Inchcape. Polega to na wypłukaniu zużytego płynu z zalegającymi osadami i zastąpieniu go świeżym olejem, odpowiadającym rekomendacjom producenta. Dopełnieniem operacji jest kontrola poziomu środków smarnych oraz adaptacja przekładni do nowych warunków za pomocą diagnoskopu. Dobrze przeprowadzona wymiana zapewni nam wzrost płynności i komfortu zmiany biegów, poprawę dynamiki jazdy oraz spadek zużycia paliwa.

Oprócz tego nasi Specjaliści zalecają, by co drugą wymianę oleju wymieniać filtr zabudowany w misce olejowej skrzyni biegów.

CO ZYSKUJESZ?

  • Usługę, która dostępna jest w autoryzowanym serwisie BMW Inchcape.
  • Wyczyszczenie całego układu olejowego, a co za tym idzie większą niezawodność podzespołów.
  • Wymianę do 98% płynu ATF, co sprawia, że skrzynia biegów znów może działać jak fabrycznie nowa.
  • Wypłukanie zużytego płynu z zalegającymi osadami i zastąpienie go świeżym olejem, zgodnym z rekomendacjami producenta.
  • Kontrolę poziomu środków smarnych oraz adaptację przekładni do nowych warunków za pomocą diagnoskopu.
  • Płynność i i komfort zmiany biegów, poprawę dynamiki jazdy i spadek zużycia paliwa.

Dynamiczna wymiana oleju ATF - zapytaj o szczegóły.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Inchcape Motor Polska Sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.