Dealer BMW Inchcape Poznań.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

Dealer BMW Inchcape Poznań. Salon.

Dealer BMW Inchcape Poznań.

Najnowocześniejszy salon w Wielkopolsce!

Nowy obiekt mieści się na ulicy Wschodniej 9 w Swadzimiu. Salon jest trzykondygnacyjny, o powierzchni prawie 7000m2.

Na parterze znajduje się salon samochodów nowych BMW, gdzie Inchcape oferuje pełną gamę produktów BMW, włącznie z liniami modelowymi BMWi, BMW M, BMW individual. W salonie na ekspozycji znajduje się 14 samochodów.

Tuż obok salonu BMW, mieści się salon MINI. Oprócz MINI HUB, pełnej gamy akcesoriów MINI oraz kącika MINI John Cooper Works, w salonie znajduje się 6 samochodów na ekspozycji.

Pomiędzy salonem BMW a salonem MINI mieści się poczekalnia dla klientów, strefa sprzedaży akcesoriów i lifestyle oraz dział After Sales.

W salonie poznańskim znajduje się 6 stanowisk do przyjmowania klientów serwisu mechanicznego, 3 stanowiska dla doradców działu likwidacji szkód oraz pomieszczenie do obsługi klientów BMW Motorrad wraz z miejscem na recepcję bezpośrednią motocykli. Hala serwisowa mieści 15 podnośników, 3 stanowiska recepcji bezpośredniej oraz dodatkowe 3 stanowiska do diagnostyki. BMW Motorrad jest obsługiwany przez 3 stanowiska w dedykowanej strefie do napraw motocykli.

Na piętrze pierwszym budynku znajduje się salon BMW Motorrad, gdzie wyraźnie wydzielona jest strefa sprzedaży motocykli, strefa Bikers’ Meet z barem oraz strefa akcesoriów i lifestyle. Zaraz obok BMW Motorrad mieści się w pełni zadaszony, standardowy salon dla używanych samochodów BMW. Na ekspozycji mieści się około 30 samochodów.

W odległości 100 metrów od głównego obiektu znajduje się budynek o powierzchni 1500m2 z najnowocześniejszym certyfikowanym serwisem blacharsko lakierniczym w regionie.