JEŚLI SERWIS BMW W POZNANIU,
TO TYLKO INCHCAPE MOTOR.

TWOJE BMW PRZYJMIEMY
W CIĄGU 24 GODZIN OD ZGŁOSZENIA.

JEŚLI SERWIS BMW W POZNANIU, TO TYLKO INCHCAPE MOTOR.

TWOJE BMW PRZYJMIEMY W CIĄGU 24 GODZIN OD ZGŁOSZENIA..

UMÓW SIĘ DO SERWISU.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych powyżej będzie BMW Inchcape Motor sp. z o.o., al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-424 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zawarte w niniejszym formularzu oraz w celu wynikającym z ewentualnej dalszej korespondencji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, dane osobowe będą przetwarzane przez spółkę wskazaną w tej zgodzie w celach informacyjnych, marketingowych i promocyjnych, monitorowania jakości usług i prowadzenia badań satysfakcji klienta. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych, jak również sprzeciwu, które to uprawnienia przysługują w stosunku do każdego z wymienionych poniżej podmiotów.

Serwis Inchcape Poznań ma najwyższe oceny wśród Klientów.
Przyjmiemy samochód w ekspresowym tempie nawet do 24 godzin.

Serwis BMW Inchcape Motor Poznań gwarantuje najwyższą jakość oferowanych usług.
Poprzez kompetencje wykwalifikowanego personelu oraz wykorzystanie nowoczesnych narzędzi i zaplecza diagnostycznego zapewniamy Twojemu BMW optymalną obsługę serwisową.
Jesteśmy najnowocześniejszym serwisem BMW w Wielkopolsce.
Najważniejsze dla nas jest Twoje zadowolenie, dlatego zapewniamy kompleksowe usługi serwisowe na najwyższym poziomie.
Jakość, punktualność, efektywność i innowacja – to wszystko znajdziesz w serwisie BMW Inchcape Motor Poznań, na którym zawsze możesz polegać.

SPRAWNA I WYGODNA OBSŁUGA KLIENTA.

  • 16 podnośników serwisowych
  • 6 stanowisk recepcyjnych do przyjmowania klientów serwisu mechanicznego
  • 3 stanowiska doradców działu likwidacji szkód
  • recepcja obsługi klientów BMW Motorrad
  • recepcja bezpośrednia dla motocykli

W Serwisie BMW Inchcape Motor jakość obsługi klienta jest priorytetem. Ustalenia odnośnie czasu zakończenia napraw czy wykonania usług dodatkowych są dla nas niezmiernie ważne, dlatego też wciąż monitorujemy pracę naszych Doradców, Mechaników i Specjalistów zajmujących się diagnostyką, aby procesy przebiegały sprawnie i kończyły się o ustalonej godzinie. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że odbiór samochodu z serwisu odbędzie się punktualnie i bez niespodzianek.


Umówienie wizyty serwisowej następuje poprzez kontakt z Działem Umówień, dzięki czemu wszystkie zapytania obsługiwane są płynnie i szybko.

Kontakt z serwisem Inchcape może odbywać się telefonicznie, drogą elektroniczną oraz poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.

Jeśli nie mają Państwo czasu, aby dostarczyć samochód do serwisu, oferujemy usługę door to door.DOOR TO DOOR.

Oferujemy Wygodny Serwis bez wychodzenia z domu. Aby jeszcze bardziej podnieść komfort korzystania z marki BMW wprowadziliśmy nową, rewolucyjną usługę serwisową „DOOR TO DOOR”, czyli przywóz i odwiezienie Samochodu do Serwisu BMW.

W ramach usługi możesz skorzystać z dwóch form dostarczenia samochodu do Serwisu: „Osobisty Kierowca” lub „Laweta”.

DOOR TO DOOR.