THE NEW
5

NOWE BMW SERII 5 LIMUZYNA.

BMW SERII 5.

Uosobienie elegancji.

BMW 520i sDrive.

  • Moc: 153 kW (208 KM)
  • Przyspieszenie 0-100 km/h: 8,1 s.
  • Zużycie paliwa, cykl mieszany WLTP* w l/100: 6,4 - 5,7
  • Maks. Prędkość w km/h: 230
BMW 5

JAZDA NOWYM BMW SERII 5.


Komfortowe, sportowe i wszechstronne: nowe BMW serii 5 jest idealnym towarzyszem również w długich podróżach. Film nie pokazuje aktualnych wartości.

Komfortowe, sportowe i wszechstronne: nowe BMW serii 5 jest idealnym towarzyszem również w długich podróżach. Film nie pokazuje aktualnych wartości.


NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY ZEWNĘTRZNE.


Również w ciemności: nie do pomylenia.

Również w ciemności: nie do pomylenia.

Atrapa chłodnicy BMW Iconic Glow szczególnie w ciemności staje się elementem przyciągającym wzrok. Białe światło podkreśla kontury atrapy podczas postoju i w czasie jazdy.
Świetlne powitanie.

Świetlne powitanie.

„Dynamiczny dywan świetlny” oświetla obszary przed drzwiami podczas wsiadania i wysiadania – i to nie tylko dla bezpieczeństwa. Wita i zachwyca animacjami świetlnymi.
Jazda niemal jak pod gołym niebem.

Jazda niemal jak pod gołym niebem.

Szklany dach panoramiczny sprawia, że wnętrze wydaje się jeszcze większe. Do środka wpada więcej światła i na wszystkich miejscach można cieszyć się przestronną atmosferą nad głową.

STYLISTYKA WNĘTRZA.


Funkcjonalny i fascynująco piękny.

Funkcjonalny i fascynująco piękny.

Pomiędzy kokpitem kierowcy a drzwiami znajduje się niezwykła innowacja świetlna – panel interakcji. Powierzchnie dotykowe umożliwiają obsługę klimatyzacji i innych funkcji.
Brzmienie najwyższej klasy na wszystkich miejscach.

Brzmienie najwyższej klasy na wszystkich miejscach.

Intensywne, zrównoważone brzmienie inspiruje. Dzięki dwunastu głośnikom i mocy 205 W zestawu głośnikowego Hi-Fi Harman Kardon dźwięk wypełnia całe wnętrze Twojego BMW.
W pełni zintegrowany streaming wideo.

W pełni zintegrowany streaming wideo.

Znajdź szybko odpowiedni film lub serial z obszernej biblioteki mediów, aby skrócić sobie czas oczekiwania. Film pokazuje wnętrze BMW i5.
Gry wideo w podróży.

Gry wideo w podróży.

Podczas oczekiwania możesz skorzystać z różnorodnej gamy gier AirConsole na wielkim zakrzywionym ekranie BMW. Twój smartfon pełni funkcję kontrolera.

SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ I ŁĄCZNOŚĆ.


Przedstawiony pojazd nie jest dostępny i służy do prezentacji funkcji.

System asystujący kierowcy Professional.

System asystujący kierowcy Professional.


Asystent parkowania.

Asystent parkowania.


BMW serii 5.

DANE TECHNICZNE.

BMW 520i sDrive Limousine.

Moc
w KM (kW) 153 (208) 1
Moment obrotowy w Nm: 330
Przyspieszenie 0-100
km/h w s: 8,1
Zużycie paliwa, WLTP* w l/100 km2: 6,4 - 5,7
1 Generowana przez silnik spalinowy (podana wartość znamionowa) oraz silnik elektryczny (maksymalnie podana wartość znamionowa).

2 Dane dotyczące mocy silników benzynowych odnoszą się do paliwa o liczbie oktanowej 98. Dane dotyczące zużycia odnoszą się do paliwa referencyjnego zgodnie z rozporządzeniem (WE) 2007/715. Dopuszczalne jest stosowanie paliwa bezołowiowego o liczbie oktanowej 91 lub wyższej i zawartości etanolu do 10% (E10). BMW zaleca stosowanie paliwa o LO 95. W przypadku samochodów o wysokich osiągach BMW zaleca stosowanie paliwa o LO 98.

* Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂, zużycia energii i zasięgu na napędzie elektrycznym zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 2007/715 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Zakresy danych WLTP uwzględniają wszelkie wyposażenie dodatkowe (w tym przypadku z rynku niemieckiego). W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Więcej informacji o procedurze pomiarowej WLTP można znaleźć na stronie www.bmw.com/wltp

CENY I FINANSOWANIE NOWEGO BMW 5.

USŁUGI FINANSOWE BMW DO NOWEGO BMW SERII 5.

Kredyt czy leasing – każda z naszych ofert jest indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb i życzeń.

ZAPYTAJ O NOWE BMW SERII 5.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Inchcape Motor Polska Sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody


Aktualności.