THE NEW
4

NOWE BMW SERII 4 COUPÉ.

TWÓJ URZEKAJĄCO SPORTOWY KOMPAN NA CO DZIEŃ.


BMW Serii 4 Coupé to wyrafinowany wybór dla tych, którzy cenią sobie połączenie estetyki z zaawansowaną technologią. Subtelne akcenty, takie jak charakterystyczny grill w kształcie nerki, podkreślają jego sportową stylistykę. Wnętrze pojazdu, choć skupione na ergonomii i komforcie, nie ustępuje pod względem wyrafinowania. Odkryj już teraz wszystkie warianty nowego BMW Serii 4 Coupé, jego opcje wyposażenia i dane techniczne, a także liczne możliwości finansowania.

STYLISTYKA

NAJWAŻNIEJSZE CECHY DESIGNU.

Pokaz dominacji od samego początku.

Nowy jednoczęściowy grill w kształcie nerki wprowadza ostry akcent do wyrazistego wyglądu, który sam w sobie jest emanacją siły. Oddzielnie lakierowana ramka grilla dodatkowo akcentuje jego charakterystyczny kształt, podkreślając tym samym wyjątkowy charakter pojazdu.

Bądź lepiej widoczny.

Nowy design oświetlenia w reflektorach można rozpoznać po pionowych elementach świateł do jazdy dziennej. Lampy tylne po raz pierwszy świecą w wysoce precyzyjnej technologii laserowej.

Świeży design do świeżego powietrza.

Sterowanie na nowo zaprojektowanymi nawiewami na desce rozdzielczej odbywa się za pomocą dedykowanych dźwigni, co pozwala na precyzyjną regulację i indywidualne dostosowanie cyrkulacji powietrza w kabinie.

Tapicerka, która emanuje temperamentem.

Dwukolorowa skóra Vernasca z czarno-czerwonymi akcentami podkreśla kontury foteli i nadaje wnętrzu sportowej atmosfery.
TECHNOLOGIE

POŁĄCZONY ZE ŚWIATEM: CYFROWE DOZNANIA W PODRÓŻY.

Jeszcze szybszy dostęp do wszystkich funkcji.

Nowy ekran startowy z szybkim dostępem QuickSelect. Z BMW Operating System 8.5 rozrywkę i kontakty masz na wyciągnięcie ręki.

Nie tylko słucha, ale też myśli.

Obsługuj swoje BMW intuicyjnie za pomocą sterowania głosowego. Inteligentny asystent osobisty BMW wspiera Cię we wszystkich kwestiach dotyczących Twojego BMW.

Zawsze na bieżąco.

Sprawdzaj status pojazdu, porównuj ceny na stacjach benzynowych lub umawiaj wizyty w serwisie. Aplikacja My BMW to bezpośrednie połączenie z Twoim BMW.

SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ I ŁĄCZNOŚĆ.

Zawsze na właściwym torze jazdy i w odpowiedniej odległości.

Zawsze na właściwym torze jazdy i w odpowiedniej odległości.


Łatwiejsze parkowanie dzięki większej liczbie kamer.

Łatwiejsze parkowanie dzięki większej liczbie kamer.


Kluczyk do samochodu może zostać w domu.

Kluczyk do samochodu może zostać w domu.


Zobacz więcej niż to, co masz przed sobą.

Zobacz więcej niż to, co masz przed sobą.


USŁUGI FINANSOWE BMW DOTYCZĄCE BMW Serii 4 Coupé.
FINANSOWANIE I LEASING

USŁUGI FINANSOWE BMW DO NOWEGO BMW SERII 4 COUPÉ.

BMW Leasing czy BMW Comfort Lease – każda z naszych ofert jest indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb i życzeń.

ZAPYTAJ O NOWE BMW SERII 4 COUPÉ.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Inchcape Motor Polska Sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody


Zużycie i emisja CO₂.

BMW M440i xDrive Coupé: Zużycie paliwa, cykl mieszany WLTP w l/100 km: 8,5–7,7; emisja CO₂, cykl mieszany WLTP w g/km: 191–174

Dane dotyczące osiągów silników benzynowych dotyczą ich eksploatacji z paliwem o jakości LO 98. Dane dotyczące zużycia dotyczą eksploatacji z paliwem referencyjnym zgodnie z rozporządzeniem (UE) 715/2007. Dopuszczalne są jakości paliwa bezołowiowego LO 91 i wyższe o maksymalnym udziale etanolu wynoszącym 10% (E10). BMW zaleca stosowanie paliwa o LO 95. W przypadku samochodów o wysokich osiągach BMW zaleca stosowanie paliwa o LO 98.

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂ i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 2007/715 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Zakresy danych WLTP uwzględniają wszelkie wyposażenie dodatkowe (w tym przypadku z rynku niemieckiego). W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Ponadto zgodnie z rozporządzeniem UE 2022/195 od 01.01.2023 r. w certyfikatach zgodności WE wartości NEDC nie będą już obowiązywać. Więcej informacji o procedurach testowych NEFZ i WLTP można znaleźć na stronie www.bmw.com/wltp

Aktualności.