THE NEW
5

NOWE BMW SERII 5 TOURING.

RADOŚĆ Z KOMFORTOWEJ JAZDY.


Nowe BMW serii 5 Touring to kwintesencja tego, co sprawia, że codzienność staje się czystą przyjemnością. Wyobraź sobie bagażnik o imponującej pojemności 570 - 1700 l, który bez trudu pomieści wszystko – od roweru aż po wózek dziecięcy. Przestrzeń wnętrza jest na tyle obszerna, że nawet najdłuższe podróże upływają w komforcie. Zaawansowane technologie cyfrowe, w tym imponujący, zakrzywiony wyświetlacz BMW Curved Display, są ucieleśnieniem innowacyjności, a dynamiczne 145 kW (197 KM) gwarantują, że każdy dzień będzie przepełniony ekscytującymi doznaniami. Poznaj warianty tego modelu, bogatą paletę opcji wyposażenia oraz szczegółowe dane techniczne, jak również atrakcyjne opcje finansowania.

DYNAMIKA JAZDY

RADOŚĆ Z JAZDY W NOWYM WYMIARZE.


Wygodne, sportowe i przestronne: nowe BMW serii 5 Touring jest idealnym towarzyszem również w długich podróżach.

STYLISTYKA WNĘTRZA

MNÓSTWO MIEJSCA NA ELEGANCJĘ.


Mnóstwo miejsca na Twoje plany. Duży bagażnik pomieści torby golfowe, walizki, a nawet rowery. Praktyczne przegródki, zaczepy do mocowania i wieszaki ułatwiają przewóz bagażu.

W PEŁNI ZINTEGROWANY STREAMING WIDEO.

Rozkoszuj się filmami i serialami na centralnym wyświetlaczu w Twoim BMW podczas postoju. Obrazy w wysokiej rozdzielczości sprawią, że każda chwila oczekiwania stanie się przyjemnością, zapewniając doskonałą rozrywkę[1].

Gry wideo podczas przerw w podróży.

Zdobywaj punkty w grach podczas przerw w jeździe. Graj w gry w samochodzie i rzucaj wyzwania swoim współpasażerom. Jako kontrolery posłużą Wam smartfony.

Funkcjonalny i fascynująco piękny.

Panel interakcji BMW na desce rozdzielczej rozciąga się aż na boczki drzwi. Powierzchnie dotykowe umożliwiają obsługę klimatyzacji i innych funkcji.

Dźwięk płynący z dwunastu głośników.

System nagłośnienia marki Harman Kardon wypełni przestronne wnętrze Twoją ulubioną muzyką. Głośniki zamontowane są za wysokiej klasy metalowymi osłonami.

OD CECH PRAKTYCZNYCH PRZEZ KOMFORTOWE PO ROZRYWKOWE.


WYGLĄD ZEWNĘTRZNY

OBIEKT POŻĄDANIA Z KAŻDEJ PERPEKTYWY.


Rozświetla ciemności.

Pakiet elementów zewnętrznych BMW Iconic Glow oferuje spektakularne efekty wizualne. Atrapa chłodnicy jest podświetlana, a pod drzwiami wita Cię dynamiczny dywan świetlny.

Świetlne powitanie.

Twoje BMW wita Cię z radością. W ciemności światła powitalne oświetlają obszar przed drzwiami, tworząc biały „dywan”.

Jazda niemal jak pod gołym niebem.

Szklany dach panoramiczny sprawia, że wnętrze wydaje się jeszcze większe. Do środka wpada więcej światła i na wszystkich miejscach można cieszyć się przestronną atmosferą nad głową.
TECHNOLOGIE

INFORMUJE PODCZAS JAZDY. OFERUJE ROZRYWKĘ PODCZAS PRZERW.

Zawsze na właściwym torze jazdy i w odpowiedniej odległości.

Zawsze na właściwym torze jazdy i w odpowiedniej odległości.


Łatwiejsze parkowanie dzięki większej liczbie kamer.

Łatwiejsze parkowanie dzięki większej liczbie kamer.


Kluczyk do samochodu może zostać w domu.

Kluczyk do samochodu może zostać w domu.


Zobacz więcej niż to, co masz przed sobą.

Zobacz więcej niż to, co masz przed sobą.


\

THE NEW
i5

NOWE BMW i5 TOURING.

BMW
BMW i5 TOURING

WYRAFINOWANE OSIĄGI I OBSZERNE WNĘTRZE.

Przestrzeń gotowa na każdą przygodę. Do tego elektryzująca dynamika, która jest znakiem rozpoznawczym modeli BMW M. Poznaj wszystko, co oferuje nowe BMW i5 M60 xDrive Touring – od opcji wyposażenia, przez szczegółowe dane techniczne, aż po różnorodne opcje finansowania.

NOWE BMW i5 TOURING

RADOŚĆ Z JAZDY.


Nowe BMW i5 M60 xDrive Touring robi niezapomniane wrażenie: jego w pełni elektryczny napęd o mocy 442 kW (601 KM) w połączeniu z dynamiczną jazdą, charakterystyczną dla modeli M, dostarcza solidną porcję emocji, przy całkowitym braku lokalnej emisji spalin. Adaptacyjne zawieszenie M Professional i zintegrowany aktywny układ kierowniczy zapewniają doskonałą przyczepność i manewrowość. Charakterystyczny design przyciąga uwagę funkcjonalnymi detalami, takimi jak sportowe hamulce M w kolorze czerwonym. Przestronny bagażnik o pojemności 570 litrów gwarantuje, że BMW i5 M60 xDrive Touring jest liderem nie tylko podczas weekendowych wypadów, ale i w codziennym użytkowaniu.

OPTYMALNA DYNAMIKA JAZDY W KAŻDEJ SYTUACJI.

Adaptacyjny układ jezdny M Professional błyskawicznie reaguje na każdą sytuację podczas jazdy. Oferuje charakterystykę od bardzo komfortowej do bardzo sportowej.

INTELIGENTNY UKŁAD KIEROWNICZY.

Ze zintegrowanym aktywnym układem kierowniczym kieruje się łatwiej. Tylne koła skręcają się o maksymalnie 2,5 stopnia. Większa zwrotność przy niskiej prędkości, większa stabilność przy wysokiej prędkości.

RÓWNIEŻ W NOCY BEZBŁĘDNIE ROZPOZNAWALNE JAKO M.

Atrapa chłodnicy BMW Iconic Glow, zwłaszcza nocą, przyciąga spojrzenia. Białe światło akcentuje jej kształt zarówno podczas ruchu jak i postoju.

DESKA ROZDZIELCZA W STYLU M.

Radość z jazdy widać tu gołym okiem. W zależności od trybu My Mode ekran M na wyświetlaczu wskaźników może dostarczać jeszcze mocniejszych wrażeń w stylu M.

ŁADOWANIE. JAK CHCESZ, GDZIE CHCESZ.

  Proste i komfortowe ładowanie w domu.

Proste i komfortowe ładowanie w domu.

Szybka ładowarka uniwersalna lub stacja Wallbox umożliwiają proste i bezpieczne ładowanie. Znajdź swoje indywidualne rozwiązanie do ładowania.
Poznaj Connected Home Charging.

Poznaj Connected Home Charging.

Inteligentne sterowanie pozwala optymalizować proces ładowania, np. w celu maksymalnego wykorzystania energii z własnej instalacji fotowoltaicznej.
Ładowanie w jednej z największych sieci w Europie.

Ładowanie w jednej z największych sieci w Europie.

Dzięki BMW Charging możesz ładować samochód w całej Europie w jednej z największych publicznych sieci ładowania. Wszystko, czego do tego potrzebujesz, masz na wyposażeniu.
Wygodne ładowanie w miejscach publicznych, bez aplikacji czy karty do ładowania.

Wygodne ładowanie w miejscach publicznych, bez aplikacji czy karty do ładowania.

Dzięki Plug & Charge Twoje BMW automatycznie rozpoczyna ładowanie z przystosowanych do tego stacji ładowania i umożliwia rozliczenia na podstawie posiadanej umowy.
USŁUGI FINANSOWE BMW DOTYCZĄCE BMW SERII 5 Touring.
FINANSOWANIE I LEASING

NOWE BMW SERII 5 TOURING.

BMW Leasing czy BMW Comfort Lease – każda z naszych ofert jest indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb i życzeń.

Skorzystaj z oferty leasingu i finansowania na miarę potrzeb, rozszerzając ją o atrakcyjne usługi i ubezpieczenia w ramach pakietu.

ZAPYAJ O OFERTĘ NA NOWE BMW SERII 5 TOURING.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Inchcape Motor Polska Sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody


Zużycie i emisja CO₂.

BMW 520d Touring: Zużycie paliwa w cyklu mieszanym WLTP w l/100 km: 5,9 - 5,3; emisja CO2, cykl mieszany WLTP w g/km: 154 - 140

BMW i5 M60 xDrive Touring[1]: Zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km: 20,9 - 18,4; zasięg elektryczny, WLTP w km: 442 - 502

[1]Przestawione usługi i funkcje mogą nie być dostępne na wszystkich rynkach i we wszystkich językach oraz mogą wymagać wykupienia oddzielnego abonamentu.

Dane dotyczące osiągów silników benzynowych dotyczą ich eksploatacji z paliwem o jakości LO 98. Dane dotyczące zużycia dotyczą eksploatacji z paliwem referencyjnym zgodnie z rozporządzeniem (UE) 715/2007. Dopuszczalne są jakości paliwa bezołowiowego LO 91 i wyższe o maksymalnym udziale etanolu wynoszącym 10% (E10). BMW zaleca stosowanie paliwa o LO 95. W przypadku samochodów o wysokich osiągach BMW zaleca stosowanie paliwa o LO 98.

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂ i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 2007/715 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Zakresy danych WLTP uwzględniają wszelkie wyposażenie dodatkowe (w tym przypadku z rynku niemieckiego). W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Ponadto zgodnie z rozporządzeniem UE 2022/195 od 01.01.2023 r. w certyfikatach zgodności WE wartości NEDC nie będą już obowiązywać. Więcej informacji o procedurach testowych NEFZ i WLTP można znaleźć na stronie www.bmw.com/wltp

Aktualności.