THE M2 COUPÉ

BMW M2 COUPÉ
Kompaktowe wymiary w połączeniu z rozwiązaniami układu napędowego i jezdnego M, nadają nowej edycji tego dwudrzwiowego modelu fascynującą zwinność i kontrolowaną do granic możliwości charakterystykę prowadzenia. Cechy te odzwierciedla również ekspresyjna stylistyka zewnętrzna, o atletycznych proporcjach coupé. Ponadto nowoczesna koncepcja obsługi umożliwia indywidualizację ustawień i pozwala na intensywne odczuwanie radości z jazdy.

BMW M2 Coupé*:
Zużycie paliwa, cykl mieszany WLTP w l/100 km: 10,2–9,6
Emisja CO2, cykl mieszany WLTP w g/km: 231–218

BMW M2 COUPÉ – NAJWAŻNIEJSZE CECHY.


 6-cylindrowy rzędowy silnik benzynowy M TwinPower Turbo.

6-cylindrowy rzędowy silnik benzynowy M TwinPower Turbo.

Wybitny sportowiec dający czystą radość z jazdy: 6-cylindrowy rzędowy silnik benzynowy M TwinPower Turbo wyróżnia świetna charakterystyka mocy i soczyste, typowe dla M brzmienie. Układ Double VANOS, Valvetronic, High Precision Injection i turbosprężarka TwinScroll dają mu nieprzeciętną moc.
 Sportowa skrzynia Steptronic.

Sportowa skrzynia Steptronic.

8-stopniowa sportowa skrzynia Steptronic umożliwia bardzo sportową zmianę biegów. Zarówno automatycznie, jak i ręcznie łopatkami przy kierownicy lub dźwignią biegów, umożliwiając komfortową albo dynamiczną jazdę. W trybie SPORT PLUS i przy dźwigni w lewej pozycji S/M zmianę biegów skonfigurowano pod kątem najwyższych osiągów.
 Sportowy mechanizm różnicowy M.

Sportowy mechanizm różnicowy M.

Adaptacyjny układ jezdny M dostosowuje się elektronicznie do warunków nawierzchni i jazdy. Oprócz tego kierowca może wybrać przełącznikiem właściwości jezdnych charakterystykę pracy układu jezdnego – od komfortowej po wybitnie sportową i zwinną.
Adaptacyjny sportowy układ kierowniczy.

Adaptacyjny sportowy układ kierowniczy.

Adaptacyjny sportowy układ kierowniczy z funkcją Servotronic umożliwia bardziej bezpośrednie i zwinne kierowanie pojazdem przy mniejszym nakładzie siły. Reaguje na skręt kierownicy z różnym przełożeniem. Ułatwia to prowadzenie w sportowym stylu oraz zmniejsza nakład siły potrzebnej podczas parkowania i skręcania.

BMW M2 COUPÉ - STYLISTYKA

BMW XM
BMW XM
BMW XM
BMW XM
Przód.

Przód.

Charakterystyczny wygląd zewnętrzny nowego BMW M2 Coupé charakteryzują kompaktowe proporcje i klarowne linie. Pojedyncze reflektory przednie nawiązują do BMW 2002.
Karbonowy dach M.

Karbonowy dach M.

Karbonowy dach M będący elementem koncepcji inteligentnej lekkiej konstrukcji znacząco obniża masę pojazdu. Wykonany jest z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem węglowym (CFRP) i waży o około 6 kg mniej od stalowego dachu. Obniża to środek ciężkości pojazdu i zwiększa dynamikę jazdy.
Stylistyka tyłu.

Stylistyka tyłu.

Muskularne nadkola i typowe dla M krawędzie nadkoli podkreślają szeroką i mocną postawę nowego BMW M2 Coupé na drodze i w imponujący sposób demonstrują osiągi i atletyczny charakter. Lampy tylne są zupełnie nową interpretacją charakterystycznego kształtu litery L i rozciągają się szeroko na boki.
 Karbonowe fotele kubełkowe M.

Karbonowe fotele kubełkowe M.

Karbonowe fotele kubełkowe M z podświetlanym logo M2 i akcentami w kolorach M łączą w sobie lekkość i wyścigowy charakter foteli kubełkowych z funkcjonalnością foteli sportowych M. Ich dopasowany kształt zapewnia optymalne trzymanie boczne i komfort na długich trasach. Są kompatybilne z pasami wielopunktowymi i dlatego w pełni nadają się do motorsportu.**
  Kierownica M.

Kierownica M.

Kierownica skórzana M zapewnia sportowe, bezpośrednie wyczucie i pozwala wygodnie aktywować zaprogramowane konfiguracje M Drive jednym naciśnięciem przycisku.
 Zakrzywiony wyświetlacz BMW.

Zakrzywiony wyświetlacz BMW.

Jednoczęściowy w pełni cyfrowy zakrzywiony wyświetlacz BMW prezentuje informacje w dużym, przejrzystym formacie. Łączy w sobie wyświetlacz wskaźników o przekątnej 12,3″ i dotykowy wyświetlacz kontrolny o przekątnej 14,9″. Jego obsługa jest ergonomiczna i intuicyjna. Zakrzywiony, sprawiający wrażenie zawieszonego w powietrzu wyświetlacz wyróżnia delikatna i nowoczesna stylistyka.
BMW SERII 2 COUPÉ M - DANE TECHNICZNE.

DANE TECHNICZNE.

BMW SERII 2 COUPÉ M.

  • Moc przy obr/min: 338 kW (460 KM)


    Przyspieszenie 0-100 km/h: 4,1 s


    Zużycie paliwa, cykl mieszany WLTP: 10,2-9,6 l/100 km*


    Emisja CO2, cykl mieszany: 231-218 g/km*


    *Wartości wstępne.
CENY I FINANSOWANIE NOWEGO BMW SERII 2 COUPÉ M.

USŁUGI FINANSOWE BMW DO NOWEGO BMW SERII 2 COUPÉ M.

Poznaj usługi finansowe BMW do nowego BMW SERII 2 COUPÉ M.
Każda z naszych ofert jest indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb i życzeń.

ZAPYTAJ O BMW M2 COUPÉ.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Inchcape Motor Polska Sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA CO₂.

BMW M2 Coupé***:
Zużycie paliwa, cykl mieszany WLTP w l/100 km: 10,2–9,6
Emisja CO2, cykl mieszany WLTP w g/km: 231–218

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 2007/715 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Zakresy danych WLTP uwzględniają wyposażenie dodatkowe. W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Więcej informacji o procedurze pomiarowej WLTP znaleźć można na stronie.

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

** Wyposażenie oferowane jest w połączeniu z opcjonalnym pakietem M Race Track

*** Wstępne wartości.

Aktualności.